Výmena a vrátenie tovaru

AKO SA POSTUPOVAŤ PRI VÝMENE?

Postup pri výmene tovaru do 30tich dní:

1) Vytvorte si novú objednávku na tovar, ktorý chcete namiesto pôvodného a do poznámky zapíšte, že sa jedná o výmenu a uveďte číslo pôvodnej objednávky. Spôsob dopravy vyberte pobočku Zásielkovňa, kam objednávku doručíme,  spôsob platby si vyberte Bankovým prevodom, ale peniaze nám neposielajte.


2)
 Nepoužitý tovar s kópiou faktúry (prípadne napíšte na papier meno a číslo objednávky) starostlivo zabaľte, aby pri preprave nedošlo k jej poškodeniu alebo poškodeniu obsahu zásielky. K tomuto účelu nejlepšie poslúží obalová fólia, papier, igelitová taška, alebo väčšia krabica.


3) Zabalený tovar pošlite do našej kancelárie na adresu: Get Fashion s.r.o. - Stylovej.sk, U Továren 256/14 Praha 102 00. 


4) V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku. V tomto prípade nebude prevzatý! Odporúčame tovar zaslať doporučene a poistiť na hodnotu tovaru. 


5) Na adresu info@stylovej.sk nám prosím, napíšte email, že tovar zasielate naspäť.

 

Výmena zvyčajne trvá 3 pracovné dni od obdržania zásielky.

O odoslaní zásielky Vás budeme informovať emailom.

 

AKO SA POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENIÍ?

Postup pri vrátenií tovaru do 30tich dní:

1) Nepoužitý tovar s kópiou faktúry (prípadne napíšte na papier meno a číslo objednávky) starostlivo zabaľte, aby pri preprave nedošlo k jej poškodeniu alebo poškodeniu obsahu zásielky. K tomuto účelu nejlepšie poslúží obalová fólia, papier, igelitová taška, alebo väčšia krabica.


2) Zabalený tovar pošlite do našej kancelárie na adresu: Get Fashion s.r.o. - Stylovej.sk, U Továren 256/14 Praha 102 00.

 
4) V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku. V tomto prípade nebude prevzatý! Odporúčame tovar zaslať doporučene a poistiť na hodnotu tovaru. 


4) Vyplňte nižšie elektronický formulár a skontrolujte si starostlivo číslo účtu (IBAN).

Peniaze vrátíme na Váš účet do 14 dní od obdrženia balíku. 

[REKLAMACE_FORM]

ODPORÚČAME PRIKÚPIŤ

Jednoduché vrátenie tovaru. Vráť nevyhovujúci produkt bez komplikácií a za túto skvelú cenu!
1€